• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Brexit: У ЄС вважають поведінку Лондона перешкодою до перегляду угоди

Реклама на dsnews.ua
Позиція офіційного Лондона щодо кордону з Ірландією не дає здійснити перегляд угоди про вихід Великобританії з Євросоюзу

Про це заявив представник Євросоюзу на переговорах по Brexit Мішель Барньє на переговорах з міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

"Враховуючи нинішні міркування Великобританії, важко зрозуміти, як ми можемо прийти до юридично дієвого рішення, яке відповідає всім цілям бекстопа (статусу кордону з Ірландією). Це дуже чутлива і важка фаза", - заявив Барньє.

Він також додав, що Брюссель як ніхто інший, хоче покласти край невизначеності щодо кордоні між Північною Ірландією і Республікою Ірландія.

Нагадаємо, раніше уряд Великобританії направило нові пропозиції по Brexit переговорної групи Євросоюзу, але вимагала не розголошувати їх для країн-членів ЄС.

Як повідомляла "ДС", голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що вихід Великобританії з Європейського союзу без угоди призведе до появи фізичної кордону між республікою Ірландією і Північною Ірландією.

    Реклама на dsnews.ua