• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Британія оновила антирекорд заражень COVID-19 за добу

Реклама на dsnews.ua

У Великій Британії у четвер, 24 вересня, виявили понад 6600 випадків захворювання коронавірусом, що є рекордним показником за добу з початку епідемії

За даними Агентства громадського здоров’я, зараження підтвердили у 6634 осіб, що більше, ніж найвищі показники "першої хвилі", передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

При цьому, захворюваність зростає серед усіх вікових груп. 

Медичний директор відомства в Англії Івонн Дойлі зауважила, що нова цифра є "чітким попередженням для усіх", при цьому, спостерігається збільшення і кількості госпіталізацій та пацієнтів у реанімації. Вона закликала людей дотримуватися карантинних заходів безпеки і завантажувати розроблений Агентством додаток для відстеження контактів, який днями офіційно запустили в Англії та Уельсі.

Кількість загиблих від вірусу зросла на 40 осіб. 

З початку епідемії, за статистикою Агентства громадського здоров’я, померли 41 902 хворих. 

Водночас дані, які окремо публікує статистичне відомство — де COVID-19 згадується у свідоцтві про смерть — свідчить, що реальна кількість загиблих становить 57 000. 

Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу у Британії досягла 416 363.

Нагадаємо, 22 вересня у зв’язку зі зростанням кількості заражень прем’єр Британії Борис Джонсон оголосив про посилення карантинних обмежень у всій країні, які можуть тривати пів року. 

Вони охоплюють режим роботи закладів харчування, обмеження на зустрічі й заходи, жорсткіші вимоги щодо масок, підкріплені штрафами. 

Шотландія, Північна Ірландія та Уельс додатково оголосили свої, жорсткіші карантинні вимоги.

    Реклама на dsnews.ua