• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Британія підозрює Росію у ще двох вбивствах на території Британії

Реклама на dsnews.ua
Детективи, які очолюють розслідування отруєння екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, РФ підозрюють у причетності до ще 2 вбивств на території Британії

Про це йдеться в матеріалі газети The Times, інформує "ДС".

"Співробітники відділу по боротьбі з тероризмом в Скотланд-Ярді (SO15), які розслідують отруєння подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, вважають, що співробітники ГРУ РФ приїжджали до Британії в той час, коли відбувалися "підозрілі" смерті", - йдеться в матеріалі.

Мова йде про бізнесмена Олександра Перепеличном, який помер у 2012 році під час ранкової пробіжки біля свого будинку в передмісті Лондона, йому було тоді 44 роки.

"Спочатку поліція повідомила про інфаркт. Але через 2 роки після його смерті компанія, в якій Перепеличний застрахував своє життя, ініціювала розслідування: в шлунку бізнесмена виявили отруйна речовина, яка міститься в рідкому китайському рослині Гельземиум (Gelsemium Elegans).

Симптоми отруєння цією речовиною схожі з аритмією", - пише видання.

Відзначається, що Перепеличний допомагав британським спецслужбам розслідувати російські фінансові потоки.

Другий випадок - смерть бізнесмена Скотта Янга, який випав з вікна своєї квартири в центрі Лондона. Скотт Янг був партнером російського олігарха Бориса Березовського.

Як пише The Times, справи щодо цих двох вбивствах переведуть в категорію "підозрілих", коли почнеться новий опитування свідків.

Як раніше повідомляла "ДС", екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочка отруїли в Солсбері нервово-паралітичним речовиною "Новачок" 4 березня.

У Британії звинуватили в злочині двох росіян - Олександра Петрова та Руслана Боширова.

Згодом з'ясувалося, що "Руслан Боширов" - це полковник ГРУ і "Герой Росії" Анатолій Чепіга.

Другий підозрюваний, "Олександр Петров", виявився військовим лікарем і полковником ГРУ Олександром Мишковим.

    Реклама на dsnews.ua