• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Британія засекретила свої пропозиції для країн ЄС в рамках Brexit

Реклама на dsnews.ua
Уряд Великобританії направило нові пропозиції по Brexit переговорної групи Євросоюзу, але вимагала не розголошувати їх для країн-членів ЄС

Останні пропозиції Великобританії по угоді про вихід з ЄС були названі урядом "державною власністю Її Величності", які не підлягають широкому розголосу, передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

Британський уряд повідомило команді Єврокомісії, що три "конфіденційних" документи, які були надані 19 вересня, не слід поширювати серед делегатів Brexit, що представляють 27 держав-членів ЄС.

За неофіційними даними, Брюссель у відповідь заявив, що пропозиції щодо Brexit повинні бути доступні для всіх країн-учасниць ЄС, щоб вони могли проаналізувати хід переговорів.

Джерела повідомляють, що у вищезазначених документах викладені пропозиції, які обговорювалися два роки тому і були відкинуті в ході переговорів.

Також глава МЗС Великобританії Домінік Рааб раніше заявляв, що уряд не має ділитися письмовими пропозиціями з ЄС, якщо це передбачає їх публічне розголошення.

У свою чергу, дипломати ЄС скаржаться на неможливість подальших переговорів, якщо держави-члени не зможуть ретельно проаналізувати британські плани з ірландської кордоні.

Нагадаємо, раніше депутати Європарламенту підтримали документ про "упорядкованому Brexit", таким чином давши добро на відстрочку для Великобританії на вихід з ЄС.

    Реклама на dsnews.ua