• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Британські копи об'єднали в одну справу інциденти в Солсбері і Еймсбері

Реклама на dsnews.ua
Інциденти з отруєнням Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері і двох громадян Британії у Еймсбері пов'язані між собою

Про це йдеться в повідомленні британської поліції, передає "ДС" з посиланням на "сайт-24".

"Ми зв'язали атаку на Скрипалів та події у Еймсбері, де були отруєні Дон Стерджесс і Чарлі Роулі. Зараз це - одне провадження", - сказано в повідомленні.

Серед причин такого рішення в поліції виділяють аналіз Організації по забороні хімічної зброї в Гаазі, який підтвердив, що в обох випадках було використано речовина одного того ж типу, і це - "Новачок".

Також поліція зазначає, що "Новачок" - одне з найбільш рідкісних речовин у світі та виявлення його в двох місцях в безпосередній близькості один до одного не може бути збігом.

Також доказом зв'язку між обома випадками назвали "спосіб, за допомогою якого була зроблена упаковка".

У британській поліції назвали її ідеальним прикриттям для контрабанди речовини в країну і ефективним способом атаки на Скрипалів.

Нагадаємо, росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов використовували для розприскування "новачка" при замаху на екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля флакон духів Nina Ricci Premier Jour".

Як повідомляла "ДС", раніше 5 вересня у Британії назвали імена російських підозрюваних у справі про отруєння Скрипалів і оголосили їх у розшук. Крім того, були опубліковані їх фотографії.

    Реклама на dsnews.ua