• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Букмекери більше не впевнені в перемозі Байдена на виборах: Ставки на Трампа ростуть

Реклама на dsnews.ua

Найбільші світові букмекерські контори різко підняли шанси Дональда Трампа на перемогу на виборах президента США

Водночас букмекери не готові назвати Трампа або ж його конкурента Джо Байдена беззаперечним лідером, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

Так, британська біржа Smarkets ще 3 листопада оцінювала ймовірність перемоги Байдена в 61%. Однак сьогодні дає Трампу і Байдену майже рівні шанси на перемогу — 51% і 49% відповідно.

"Переворот на ринках ставок був головним чином викликаний тим, що Трамп, мабуть, утримував ключовий штат Флорида, який коливається", — пояснив аналітик Smarkets Патрік Флінн.

На біржі ставок Betfair напередодні ймовірність перемоги Трампа оцінювалася в 31%. Сьогодні ж йому дають 62%, в той час, як шанси Байдена впали з 61% до 38%.

"З тисячами голосів, які ще належить підрахувати, залишається неясним, хто переможе, але поки Дональд Трамп — це вибір гравців", — сказав представник Betfair Сем Росботтом.

Нагадаємо, останні виборчі дільниці в США закрилися тільки вранці за київським часом, тому підрахунок голосів ще триває і може затягнутися. На цих виборах більше 100 млн осіб проголосували достроково — поштою або на виборчих дільницях. Через велику кількість виборців, які проголосували поштою, результати виборів можуть залишатися невідомими протягом декількох днів або навіть тижнів.

Дональд Трамп ще до закінчення підрахунку голосів заявив про свою перемогу.

    Реклама на dsnews.ua