• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Без айфонів і машин. Чому до Різдва світу загрожує глобальний дефіцит

Ланцюжок поставок виявився недостатньо гнучким для пандемії COVID-19

Apple і Tesla зупинили заводи через брак електроенергії в Китаї
Apple і Tesla зупинили заводи через брак електроенергії в Китаї / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Китай, друга економіка світу з прицілом на гегемонію в доступному для огляду майбутньому, сьогодні відчуває величезні економічні труднощі: темпи зростання ВВП у третьому кварталі найнижчі за рік (+ 4,9% у порівнянні з липнем–вереснем 2020 р.), експорт минулого місяця обвалився на 21%, імпорт — на 20%.

Причини тому — енергетична криза, кризова ситуація з ланцюгами поставок, проблеми на ринку нерухомості.

Енергокриза в Китаї, який максимально показово взявся виконувати умови кліматичних угод щодо скорочення викидів і демонстративно скорочувати споживання вугілля при переважно вугільній структурі енергогенерації, почалася ще влітку, коли владі довелося піти на планові відключення в Пекіні і Сіані.

З плином часу електрики почало не вистачати все більшій кількості міст і провінцій. І стрімке подорожчання вугілля і газу зробили проблему ще гострішою.

В результаті перебоїв електропостачання відключають не тільки домогосподарства, а й великі підприємства. Наприклад, заводи, які постачають компоненти для компаній Tesla, Apple, Miscrosoft, Dell.

І це лише один з пазлів загальної похмурої картини — масштабної кризи ланцюжків поставок — глобальної системи і процесу виробництва і доставки товарів.

Система насправді виявилася вельми крихкою. І пандемія COVID-19 допомогла це усвідомити і відчути повною мірою.

Реклама на dsnews.ua

Обмежувальні заходи і різнопланові локдауни загалом призвели до нестачі робочих рук. Насамперед це стосується виробництв, які не можуть працювати в режимі "з ноутбуком вдома на дивані".

Стоять заводи, водії фур і складські працівники відправлені по домівках — виробництва зупиняються. Конкретний приклад: виробники чіпів в Японії і Південній Кореї не змогли забезпечити поставки в повному обсязі або ж зовсім були змушені піти у відпустку, відповідно, зупинилося і виробництво авто на заводі Maruti Suzuki в Індії.

Таких прикладів безліч. Глобальна торгівля — живий організм. Коли один орган виходить з ладу, погано всьому організму.

Накладаються ще й наслідки зміни клімату. А цей рік "порадував" нас і повенями, і посухами, і потужними лісовими пожежами. У Бразилії, наприклад, найсерйозніша за сторіччя посуха призвела до різкого зниження врожаю кави, що боляче вдарило по економіці і створило дефіцит на глобальних ринках. У результаті ціни злетіли по всьому світу. До того ж падіння рівня води в водоймах призвело, як і в Китаї, до дефіциту електрики: левову частку її генерації в країні забезпечують ГЕС.

Ковідне потрясіння

Взагалі, на перший погляд, складається парадоксальна ситуація. Ті, що вимушено пішли на віддалену роботу, а відповідно, масово купують необхідну для цього техніку та інші товари, здавалося б, збільшили прибуток виробників. Як і відновлення зростання економіки після першого року пандемії, який став катастрофою для всього світу. Зростає, причому на 100–200%, і прибуток судноплавних компаній, що забезпечують трансокеанські перевезення.

Водночас уже відчувається брак тієї чи іншої продукції, що веде до стрімкого зростання цін. Повторимося: виробники просто не встигають задовольнити різко зростаючий попит, який прискорив новий штам "Дельта", а в логістиці не вистачає робочих рук.

У низці портів гостра нестача персоналу, а контейнеровози і танкери при цьому збираються в чергах. Бракує і водіїв, які б доставляли товари з портів далі по країнах — на склади магазинів.

Однак насправді нинішня криза ланцюжків поставок не є справою рук однієї лише пандемії. Ні, ковід лише посилив і оголив проблему, що зріла десятиліттями.

Вона полягає в тому, що, з одного боку, глобалізація підстьобнула виробництво і споживацтво, а з іншого — ланцюжок поставок, що формувався, не мав достатнього для кризових ситуацій запасу міцності і пластичності.

США і Європа активно переносили свої заводи за кордон — в країни з дешевою робочою силою на кшталт Китаю або В'єтнаму, що було вигідніше навіть з урахуванням витрат на імпорт.

Компанії стали залежні від іноземних, наприклад, чіпів. А з появою на ринку все більшого числа підприємств, що випускають гаджети, посилилася конкуренція за ці самі чіпи, які використовуються і в автомобілях, і в іншій техніці.

Додамо сюди також складні умови праці обслуговуючого персоналу — логістів, водіїв, що призвело до відтоку кадрів з цієї сфери, що ще більшою мірою виріс в результаті пандемії, а також попит на різні товари, що в рази збільшився з початку 2020 р. і отримуємо відповідь на питання, звідки ростуть ноги теперішньої економічної кризи.

До речі, відомі "Сімпсони" деякою мірою передбачили і це. Не вірите? Подивіться 17-ту серію 12-го сезону, що вийшов на екрани 20 років тому. Автори епізоду тоді спрогнозували кризу, що виникла в результаті страйку пакувальників продуктів у супермаркетах. Здавалося б, ну і що з того? Але всі професії важливі і потрібні. І без пакувальників жителі Спрингфілда залишилися без продуктів харчування.

Це перебільшена ситуація, але цілком може бути застосована до нинішньої — реальної.

Як з нею впоратися? Деякі бізнеси знайшли тимчасові рішення. Так, американська мережа магазинів електроніки Best Buy запропонувала клієнтам оформляти "передплату" вартістю $200. Що вона дає? Вона дає ексклюзивний доступ до товарів, безкоштовну доставку та знижки.

Фактично клієнт, оформивши "передплату", може бути впевнений у тому, що точно отримає замовлений ним ноутбук, телефон і розумний пилосос. Він — своєрідний "віп".

Вибачте, але тут знову буде ще одне відсилання до попкультури, а саме до фільму з Метью Макконахі і Джаредом Лето "Далласький клуб покупців".

У ньому персонажі акторів організували "клуб" для людей зі СНІДом, де вони могли отримати не схвалені FDA ліки, що допомагають їм легше пережити хвороби, і платили вони за "членство", а не за препарати.

Картина знята на реальних подіях, тому Best Buy просто винайшла велосипед, пристосовуючись до нової кризи.

Але загалом такі методи побороти її не зможуть. Вони лише дають можливість споживачам її легше пережити.

Поточні ланцюжки поставок гостро потребують модернізації (із залученням кадрів високими зарплатами і нормальними умовами праці, створенням НЗ ключових компонентів і товарів), щоб виробники і постачальники могли відповісти на подібні глобальні виклики.

Проблема в тому, що запускати серйозні трансформації вже зараз не дозволяє пандемія. Тому, виходить, пріоритети — максимально швидко справлятися з нею за допомогою вакцинації, при цьому підтримуючи на плаву діючу систему міжнародної торгівлі.

    Реклама на dsnews.ua