• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чехія вводить жорсткі карантинні заходи: обмежують пересування громадян і закривають магазини

Реклама на dsnews.ua

Уряд Чехії оголосив про введення жорстких карантинних обмежень, прагнучи зупинити найшвидше зростання числа нових коронавірусних інфекцій в Європі

Про це йдеться в повідомленні Novinky, передає "ДС".

Міністр охорони здоровʼя Роман Примула оголосив, що магазини роздрібної торгівлі та сфери послуг будуть закриті з 6:00 четверга.

Магазини з основним асортиментом залишаться відкритими. У торгових центрах залишаться відкритими лише продуктові магазини, аптеки та інші заклади, які уряд вкаже у своїй постанові. Оптові магазини також залишаться відкритими.

Уряд рекомендував роботодавцям підтримувати роботу з дому і обмежувати прямий контакт з клієнтами.

Також буде обмежено вільне пересування людей, за винятком поїздок на роботу, по магазинах, до лікаря або для допомоги близьким. Всі обмеження будуть діяти до 3 листопада.

"Ми вирішили вжити заходів, за що я приношу свої вибачення всім. На жаль, ми знаходимося в ситуації, коли спостерігається різке зростання, а заходи, які ми вживали в останні тижні, не працюють", — сказав премʼєр-міністр Андрій Бабіш на пресконференції.

За словами премʼєра, якщо уряд не піде на ці заходи, система охорони здоровʼя обвалиться приблизно 7-11 листопада.

"Заходи дійсно необхідні. Третина всіх проведених нами тестів — позитивні", — пояснив міністр Примула.

Нагадаємо, в Чехії за останню добу виявлено 11 984 випадки COVID-19, що є антирекордом за весь час пандемії коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua