• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Чорногорія змінює умови допуску українців на свою територію

Реклама на dsnews.ua
Чорногорія з 30 червня змінила умови допуску громадян України, зокрема, потрапити в країну можна не тільки з результатом ПЛР-тесту, а і тесту на антитіла

Про це йдеться у повідомленні посольства України в Чорногорії в Facebook, передає "ДС".

Повідомляється, що українці можуть в'їжджати в Чорногорію при наявності негативного тесту на COVID-19. Раніше було необхідно мати результати ПЛР-тесту, тепер дозволили в'їзд і з результатами ІФА-тесту на антитіла (ELISA). Експрес-тест не підходить.

При цьому тест повинен бути зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону Чорногорії з моменту забору зразків. Тест повинен бути роздрукований, переклад на англійську або чорногірський бажаний, але не обов'язковий.

Тест повинен бути зроблений в лабораторії, яка має акредитацію ISO 15189 або ISO / IEC 17025. Тест може бути зроблений не тільки на території України, але і в будь-якій іншій країні.

Крім того, повідомляється, що поки немає інформації про мінімальному віці, з якого треба робити такий тест. Українців закликають утриматися від автомобільних поїздок в Чорногорію, використовуючи перельоти.

    Реклама на dsnews.ua