• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ЦВК Киргизстану вирішила не поспішати і призначить повторні вибори до 6 листопада

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія Киргизстану призначить повторні парламентські вибори до 6 листопада — рішення прийнято за підсумками розгляду заяви від 12 політичних партій, які не погоджуються з результатами голосування 4 жовтня

Про це йдеться в повідомленні ЦВК Киргизстану, передає "ДС" з посиланням на 24.kg.

Як повідомляється, також комісія вжила заходів проти трьох великих партій, які виграли ці вибори — скасувала реєстрацію їх списків і направила в генпрокуратуру скарги, які надійшли на них. ЦВК просить парламент вирішити, чи допускати ці партії на нові вибори.

Крім тогою, у Центрвиборчкомі просять депутатів парламенту розглянути поправки до виборчого законодавства: знизити поріг, заставу і вирішити питання про форму №2.

Нагадаємо, увечері 5 жовтня в столиці Киргизстану Бішкеку після проведення парламентських виборів почалися масові акції протесту і безлади, в ході яких протестуючі зайняли будівлю, де розташовані адміністрація президента і парламент.

Також вони захопили будівлю Державного комітету національної безпеки Киргизстану і звільнили колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва, засудженого на 11 років за корупцію.

6 жовтня ЦВК Киргизстану скасувала результати парламентських виборів. Повідомлялося, що дату повторного голосування визначать протягом двох тижнів.

    Реклама на dsnews.ua