• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ЦРУ заявляє, що TikTok не передавав дані китайському уряду

Реклама на dsnews.ua

Останній звіт ЦРУ вказує на те, що китайська влада не мала доступу до даними американських користувачів через соцмережу TikTok

Про це йдеться в повідомленні CGTN, передає "ДС".

Аналітики ЦРУ заявили Білого дому, що хоча китайські чиновники теоретично можуть отримати дані користувачів програми, яке належить китайській компанії ByteDance немає "ніяких доказів" того, що Китай це робив.

Тепер TikTok подасть позов до федерального суду, оскаржуючи розпорядження президента США про заборону використання програми для обміну відео в США.

Як зазначається, експерти встановили, що TikTok збирає дані користувачів аналогічно тому, як це роблять американські компанії, такі як Facebook.

Незважаючи на закінчення свого власного розвідувального співтовариства, президент Дональд Трамп все-таки видав на цьому тижні розпорядження заборонити американським компаніям "будь-які операції" з компанією ByteDance.

У наказі йдеться, що TikTok "продовжує загрожувати національній безпеці, зовнішній політиці і економіці США", наказ набуде чинності 20 вересня.

Президент США Трамп планував заборонити роботу соціальної платформи TikTok на території країни, якщо до 15 вересня вона не буде продана американської компанії. У Білому Домі вважають, що TikTok може збирати дані про американських користувачів і передавати їх китайським властям.

Нагадаємо, американська компанія Twitter провела перші переговори з TikTok про можливу купівлю соцмережі.

    Реклама на dsnews.ua