• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Дебати у США: Трамп звинуватив сина Байдена в корупційних справах в Україні (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Колишній віцепрезидент США Джо Байден категорично заперечив звинувачення про те, що його син Гантер заробив корупційні статки під час роботи в компанії Burisma в Україні

Про це пішла розмова під час теледебатів двох кандидатів у президенти в США, Джо Байдена і Дональда Трампа, що відбулися напередодні в Клівленді, інформує "ДС".

"Він (Гантер Байден, – прим. "ДС") заробив цілий статок в Україні", — заявив Трамп, спробувавши перевести дискусію у бік "корупційного скандалу" навколо родини свого опонента.

"Це цілковита неправда", — наголосив у відповідь Байден, підкресливши, що пишається своїм сином.

Трамп також наголосив, що Гантер Байден "заробив мільярди" під час ведення бізнесу в Китаї, натякнувши, що він це робив у незаконний спосіб, пише Укрінформ.

Зі свого боку, Джо Байден, знову заперечив ці теорії, які поширюють його опоненти. Колишній віцепрезидент натомість підкреслив, що сам Трамп таким чином хоче відвернути увагу виборців від реальних проблем для американців.

"Йдеться не про мою та не його (Трампа, – прим. "ДС") сімʼю, йдеться про американські родини. Він не хоче говорити про те, що потрібно вам", — звернувся Байден до американських виборців.

Син Джо Байдена Гантер у 2014 році став одним із членів Наглядової ради компанії Burisma, повʼязаної з одіозним ексміністром екології України, бізнесменом Миколою Злочевським. У часи управління ГПУ Віктором Шокіним компанія стала обʼєктом кількох кримінальних проваджень.

У січні 2017 року компанія Burisma заявила про закриття в Україні всіх процесуальних і судових дій відносно президента цієї групи Злочевського та операційних компаній, що входять до складу Burisma Group. У вересні 2019 року колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що розслідування щодо Джозефа Байдена або його сина Гантера Байдена повинні проводитися в США, а в України немає правових підстав для цього.

    Реклама на dsnews.ua