• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Делегат Росії в ПАРЄ влаштував істерику через Путіна (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Представник російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Леонід Слуцький і його колеги влаштували скандал під час засідання через нібито образи президента Росії Володимира Путіна

Відповідне відео опублікував представник України, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко в Telegram, передає "ДС".

"У російській делегації знову палає. Леонід Слуцький в ПАРЄ завзято кинувся захищати свого вождя Путіна. Довелося нагадати, що тут їм — не Державна Дума, де вони звикли поводити себе настільки нахабно та невиховано", — зазначив політик.

На кадрах видно, що агресивно налаштований Слуцький почав кричати й ображати українського колегу, переходячи на особистості.

"Пан Гончаренко порівняв себе з собакою. Хочу нагадати східну мудрість — собака гавкає, а караван іде. У цьому залі не можна ображати президента суверенної країни — Російської Федерації!" — вигукнув представник країни-агресора.

У свою чергу, Гончаренко звернувся до президента ПАРЄ і попросив, щоб він пояснив Слуцькому, як потрібно поводитися в цивілізованому суспільстві.

"Коли на початку ви, містер президент, сказали, що тут є правила поведінки, я думаю, що ви не помітили, що один делегат назвав іншого собакою. І всі, хто тут знаходиться і розуміє англійську мову, можливо, містер Слуцький не розуміє, — всі вони знають, що я не говорив цього", — зазначив представник України.

"Я вважаю, що ви повинні щось сказати цьому, не знаю, як назвати його, в російській мові є слово "господин", "господа", "товарищи", що тут не варто вести себе, як в Держдумі. Це Рада Європи. І я додам пару слів для них. Знаєте, панове Слуцький і Толстой. Це там ви граф Толстой. А тут ви просто "простой", — додав Гончаренко.

Нагадаємо, раніше Парламентська асамблея Ради Європи підтвердила повноваження російської делегації.

    Реклама на dsnews.ua