• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Девід Джуберг: Росія за рік просто так спалила в 4 рази більше газу, ніж продала Україні

Знаєте чому Газпром спалює 10% всього видобутого газу на суму $9 мільярдів на рік? Тому що Путін переграв всіх і тепер Російський народний газ нікому продати
Фото: facebook.com
Фото: facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Прикро що 40+ мільйонів Російського народу живуть зовсім без народного газу.

Згідно з номером наукового видання "Energy", Росія за рік просто так, у вигляді газових факелів, спалює в 4 рази більше газу, ніж продала Україні в 2015 році.

"Карбоновий слід" російського громадянина - тобто його персональний внесок у глобальне потепління - мало залежить від того, вкрутив він енергозберігаючі лампочки у себе в ванній і вимикав з подачі WWF світло на час "години Землі".

Тому що внесок викидів CO2, які державні та приватні нафтові компанії роблять від імені всіх громадян відразу, переважує всі ці дрібниці. Свіже дослідження в науковому журналі Energies повідомляє: за рік Росія спалює просто так, задарма, у вигляді газових факелів в чотири рази більше газу, ніж було продано Україні в 2015 році.

У 2012-му в факелах згоріло 25 млрд кубометрів газу - і за цим показником Росія безумовний чемпіон світу.

За нею з великим відривом йдуть Ірак, Іран, Нігерія і Венесуела.
Цифри для всіх країн планети порахувала для своєї наукової статті команда Крістофера Элвиджа з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA). Вчені пішли нестандартним шляхом: замість того, щоб випрошувати звіти у газовиків і нафтовиків, вони стали аналізувати знімки нічної Землі з космосу.

Джерело: facebook.com

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua