• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Дипломатія в пріоритеті: Байден оголосив про закінчення періоду "безжальної війни"

США після виведення військ з Афганістану відкривають еру "безжальної дипломатії" замість періоду "безжальної війни", а військова сила в американському арсеналі повинна стати крайнім засобом

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Джо Байден заявив на Генасамблеї ООН, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, США мають намір дивитися в майбутнє, а не "продовжувати вести війни минулого", оскільки на сьогодні світ перебуває на переломному етапі історії.

"Замість того, щоб продовжувати вести війни минулого, ми зосередимо наші погляди на те, щоб направити ресурси на вирішення проблем, які є ключами до нашого колективного майбутнього", — зазначив Байден.

Він уточнив, що світ має зосередитися на перемозі над пандемією COVID, вихід з кліматичної кризи і формуванні нових правил в світовій торгівлі, технологіях і протидії загрозам тероризму.

"Ми завершили 20-річний конфлікт в Афганістані, і в міру того, як ми завершуємо цей період безжальної війни, ми відкриваємо нову еру безжальної дипломатії — використання сили нашої допомоги в цілях розвитку нових способів інвестувати у натхнення людей по всьому світу, оновлення і захист демократії ", — додав Байден.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден виступить на Генеральній асамблеї ООН в Нью-Йорку 21 вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua