• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Дочка Карімова вирішила повернутися в політику

Реклама на dsnews.ua
Гульнара Карімова, старша дочка покійного президента Узбекистану Іслама Карімова, має намір повернутися в політику

Про це повідомив на своїй сторінці в Instagram її син Іслам Карімов, передає "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

За його словами, Карімова схвалює реформи, які нинішній глава держави Шавкат Мирзиеев проводить в республіці в останні роки, і готова їх підтримати.

"За ініціативою нового керівництва нашої країни реалізується багато проектів, які дозволять Узбекистану створити міцну базу для кращого майбутнього. Моя мати <...> вирішила зробити все можливе, фінансової і фізичної точки зору, щоб підтримати розвиток країни", - написав Карімов.

Він зазначив, що подібне рішення його матері принесе Узбекистану "тільки користь".

"Всі труднощі, які нам як сім'ї довелося пережити, лише підсилюють наше бажання підтримати рішення моєї матері і її прагнення робити все можливе для кращого майбутнього", - підкреслив Карімов.

Нагадаємо, слідство Узбекистану стверджує, що на території 12 зарубіжних країн були встановлені легалізовані активи організованої злочинної групи, з якою була пов'язана Карімова, на суму $1,394 млрд, 63,5 млн євро, 27,1 млн фунтів і 18,5 млн франків.

Так, у Швейцарії правоохоронці знайшли $777,8 млн і вілли в місті Колоні вартістю 18,5 млн франків. Також злочинної групи належали гроші і нерухомість у Франції, Гонконгу, Швеції, Великобританії, Латвії, Ірландії, ОАЕ, Мальті та Іспанії.

У Росії узбецькі слідчі знайшли активи на $6 млн, пентхаус в житловому комплексі "Камелот", особняк в масиві "Рубльовка" та вісім квартир в Москві, готельний комплекс, житловий будинок і земельна ділянка в Ялті загальною вартістю понад $2 млн.

Також у Генпрокуратурі Узбекистану нагадали, що вироком Ташкентського обласного суду по кримінальних справах від 21 серпня 2015 року Карімова визнана винною у скоєнні інкримінованих злочинів, і їй призначено покарання у вигляді п'яти років обмеження волі.

    Реклама на dsnews.ua