• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Дуда і російські пранкери: В Польщі заявили про спроби дестабілізувати відносини з Україною

Реклама на dsnews.ua

Російські пранкери виклали в мережу розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою, а польський МЗС розцінив "розіграш" як російську дезінформацію, спрямовану на те, щоб посварити Варшаву і Київ

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, передає "ДС" з посиланням на onet.pl.

Повідомляється, що російські пранкери "Вован" і "Лексус" — Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров — виклали в мережу пранк над Дудою. Один з них представився генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерришем і ставив польському лідеру провокаційні питання, в тому числі про нібито загрозу коронавіруса з України та про статус Львова.

Глава прес-служби канцелярії президента Польщі Марцін Кендрина підтвердив справжність запису, а пранк будуть розслідувати відповідні служби. За словами Чапутовича, розмова відбулася після санкції з боку одного з членів польської делегації в ООН, а з МЗС ніяких консультацій не було. Співробітникові делегації загрожують офіційні наслідки.

Чапутович підкреслив, що пранк був "дезінформаційною акцією Росії", метою якої могла бути спроба розсварити Польщу і Україну.

"Про це свідчать запитання, поставлені президенту Анджею Дуді. Але я хочу відразу сказати, що його відповіді були правильними, що не призвели до якихось непорозумінь з якою-небудь країною", — додав глава польського МЗС.

    Реклама на dsnews.ua