• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Дуда порівняв ЛГБТ з комунізмом, підтвердивши "гомофобний" статус Польщі

Реклама на dsnews.ua
Президент Польщі Анджей дуда заявив, що пропаганда прав ЛГБТ "ідеологією" більш руйнівною, ніж комунізм

Про це Дуда сказав у своїй передвиборній промові в Бжеге, передає "ДС" з посиланням на "Кореспондент".

Один з головних суперників Дуди на президентських виборах, ліберальний мер Варшави Рафал Тшасковський з правоцентристської партії Громадянська платформа, піддався критиці з боку консерваторів за те, що дозволив обговорювати питання ЛГБТ у варшавських школах.

У своєму виступі Дуда сказав: "Покоління моїх батьків протягом 40 років боролася за вигнання комуністичної ідеології з шкіл, щоб її не можна було нав'язати дітям, не промивати їм мізки".

"Вони боролися не для того, щоб ми прийняли, що прийде інша ідеологія, ще більш руйнівна для людини, ідеологія, яка під кліше поваги і терпимості приховує глибоку нетерпимість", - заявив Дуда.

Президент Польщі заявив, що батьки несуть відповідальність за сексуальне виховання своїх дітей і ніякі установи не можуть втручатися в те, як батьки виховують своїх дітей.

10 червня Дуда підписав Сімейну хартію передвиборчих пропозицій, у тому числі обіцянки заборонити одностатевим парам одружуватися або всиновлювати дітей і заборонити викладання питань ЛГБТ в школах.

Група з прав ЛГБТ ILGA-Europe в індексі, опублікованому в минулому місяці, каже, що Польща є найбільш гомофобской країною в ЄС з точки зору прав ЛГБТ.

Нагадаємо, вибори президента Польщі були заплановані на 10 червня, але перенесені з-за пандемії коронавіруса.

Як повідомляла "ДС", раніше прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що вибори президента можуть відбутися 28 червня.

    Реклама на dsnews.ua