• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Ексглаву МЗС Австрії, у якої Путін танцював на весіллі, висунули в раду директорів "Роснефти"

Уряд РФ висунув колишнього міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль як незалежного директора в раду директорів "Роснефти"

Карін Кнайсль із Володимиром Путіним
Карін Кнайсль із Володимиром Путіним
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється в опублікованому на сайті кабінету міністрів розпорядженні, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

"Висунути кандидатів для обрання як представників Російської Федерації в раду директорів і ревізійну комісію публічного акціонерного товариства "Нафтова компанія "Роснафта" (м.Москва) згідно з додатком", — ідеться в документі.

У списку кандидатів від уряду РФ як незалежний директор значиться Катрін Кнайсль без вказівки посади. З 2017 по 2019 роки вона очолювала міністерство закордонних справ Австрії. Вона також є доктором права. Кнайсль не входить до поточного складу ради директорів компанії.

Також у списку кандидатів перераховані віцепрем'єр Олександр Новак, помічник президента РФ Максим Орєшкін, глава "Роснефти" Ігор Сєчін. В якості незалежних директорів: виконавчий директор Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг, голова правління Marcuard Holding Limited Ханс-Йорг Рудлофф, голова комітету акціонерів Nord Stream AG Герард Шредер. Всі вони є чинними членами ради директорів "Роснефти".

Відзначимо, що Шредер — голова Ради директорів компанії ПАТ "НК" Роснефть ", починаючи з 29 вересня 2017 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua