• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ердоган порадив Макрону підлікувати психіку

Реклама на dsnews.ua

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив в суботу, 24 жовтня, що його французький колега Еммануель Макрон потребує "психічного лікування" через свою ворожість до ісламу

Про це йдеться в повідомленні Daily Sabah, передає "ДС".

"У чому проблема Макрона з ісламом і мусульманами? Він потребує лікування психічного здоров'я", — заявив Ердоган на з'їзді правлячої Партії справедливості і розвитку.

"Що можна сказати главі держави, який так відноситься до мільйонів представників релігійної меншини в своїй країні? Перш за все, (йому потрібна) психічна перевірка", — додав президент Туреччини.

У жовтні Макрон виступив з великою промовою на тему боротьби з "ісламським сепаратизмом" у Франції. Він повідомив, що 9 грудня представлять відповідний законопроєкт: він буде направлений на зміцнення республіканських цінностей, а особливу увагу французька влада приділить навчанню дітей.

Макрон також заявив, що спільно з Радою мусульман Франції необхідно створити організацію, яка дозволить побудувати "освічений іслам" в країні. За його словами, треба звільнити іслам від іноземного впливу і посилити контроль за фінансуванням мечетей.

Нагадаємо, раніше під Парижем чоловік, озброєний кухонним ножем, обезголовив шкільного вчителя, який нібито демонстрував карикатури на пророка Мухаммеда.

    Реклама на dsnews.ua