• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ердоган в люті пообіцяв взяти соцмережі під повний контроль після образи його сім'ї

Реклама на dsnews.ua

Туреччина введе суворі правила контролю над соціальними мережами або зовсім їх закриє

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, передає "ДС" з посиланням на агентство Reuters.

Заява Ердогана прозвучала після того, як його сім'ю, за словами президента, користувачі образили онлайн.

Зять Ердогана, міністр фінансів Берат Албайрак, повідомив у вівторок у Twitter про народження четвертої дитини. Після цього в мережі на його адресу і на адресу його дружини, дочки Ердогана, посипалися образи.

Головне управління поліції Туреччини повідомило, що 11 з 19 користувачів, з чиїх облікових записів надійшов образливий контент, були затримані.

Виступаючи перед членами своєї партії, Ердоган заявив, що його партія введе нові правила для контролю за використанням соціальних мереж. Він додав, що поширення "аморальних дій" на цих платформах в останні роки було обумовлено відсутністю правил.

Ердоган сказав, що Туреччина змусить компанії соціальних мереж призначити своїх представників в країні, щоб ті відповідали на юридичні запити, які, за його словами, зараз ігноруються.

"Ми сповнені рішучості зробити все необхідне для того, щоб платформи соціальних мереж створили податкове та юридичне представництво в нашій країні", - сказав Ердоган.

У червні Туреччина різко розкритикувала Twitter за те, що соціальна мережа закрила понад 7000 акаунтів, які підтримували Ердогана.

    Реклама на dsnews.ua