• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

ЄС і НАТО мають дати Росії сигнал, що у разі ескалації на кордоні з Україною будуть "дуже чіткі наслідки", - прем'єр Латвії

Важливо, щоб Європейський союз (ЄС) і НАТО стежили за ситуацією поблизу кордонів України і дали Росії сигнал, що у разі ескалації очікуються "дуже чіткі наслідки"

ЄС і НАТО мають дати Росії сигнал, що у разі ескалації на кордоні з Україною будуть "дуже чіткі наслідки";
ЄС і НАТО мають дати Росії сигнал, що у разі ескалації на кордоні з Україною будуть "дуже чіткі наслідки";
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш, передає "ДС" з посиланням на BNS.

Політик наголосив, що зараз у Європі спостерігається кілька погроз одночасно, і одна з них — гібридна атака на Латвію, Литву, Польщу та ЄС. За його словами, Латвія, Литва та Польща змушені відображати організований нелегальний потік мігрантів, який прямує через кордони ЄС.

"У нас дуже чітка та єдина політика, і її підтримують наші партнери — ЄС та НАТО", — наголосив Каріньш.

Відповідну заяву політик зробив після зустрічі з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

"Другою загрозою в регіоні прем'єр-міністр назвав концентрацію російських військ біля кордонів України, тому важливо, щоб ЄС і НАТО стежили за ситуацією і дали Росії чіткий сигнал, що ескалація матиме наслідки", — цитує ЗМІ слова Каріньша.

Також перм'єр Латвії заявив, що зростання цін на газ, яке спостерігається в Європі, створюється штучно.

"Хоча російська компанія "Газпром" виконує угоди з комерційними партнерами в Європі, вона не забезпечила у достатній кількості газ у сховищах, що створює дефіцит та зростання цін", — сказав Каріньш.

Нагадаємо, Латвія встановила тимчасовий паркан з колючого дроту довжиною майже 37 км на кордоні з Білоруссю.

Як писала "ДС", більше сотні мігрантів 26 листопада намагалися потрапити на територію Польщі при підтримці білоруських силовиків. Ті сліпили польських прикордонників лазерами та стробоскопами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua