• GBP 49.5
Спецпроєкти

Євро-2016: Чехія відіграла два м'ячі в матчі з Хорватією

На 37-й хвилині хорвати відкрили рахунок

У п'ятницю, 17 червня, на Євро-2016 в групі D був зіграний матч між збірними Чехії та Хорватії. Як повідомляє "ДС", гра завершилася з рахунком 2:2.

На 37-й хвилині хорвати відкрили рахунок. Іван Перішіч пройшов по лівому флангу, добіг до штрафної і відправив м'яч у дальній кут.

На 60-й хвилині хорвати подвоїли рахунок. Срна перехопив м'яч, віддав на Брозовича, той - Ракітічу, а Іван перекинув Чеха в дотик.

На 76-й хвилині чехи скоротили розрив. Росіцкі навісив на Шкоду, а високий форвард пробив точною у кут головою.

А на 90-й хвилині чехи зуміли зрівняти рахунок. Нецід впевнено реалізував пенальті.

Чехія - Хорватія 2:2

Голи: Шкода, 75, Нецід, 90+3 (пенальті) - Перішич, 37, Ракітіч, 59

Чехія: Чех - Кадержабек, Губник, Сівок, Лімберскі - Плашил (Нецід, 86) - Росіцкі, Шкалак (Шурал, 67), Крейчі, Даріда - Лафата (Шкода, 67)

Хорватія: Субашич - Срна, Чорлука, Виду, Стрініч (Врсалько, 90+9) - Модріч (Ковачич, 62), Бадель - Брозович, Ракітіч (Шилденфельд, 90+7), Перішич - Манджукіч

Попередження: Сівок - Бадель, Брозович, Виду.

Сьогодні відбудеться другий матч у групі D між Іспанією та Туреччиною.