Євро-2016: Франція дотиснула Албанію і стала першим учасником 1/8

Франція наприкінці матчу вирвала перемогу, обігравши Албанію 2-0

Господарі турніру весь матч облягали ворота албанців, але лише наприкінці поєдинку змогли потривожити сітку воротку гостей, повідомляє "ДС".

У матчі ключову роль зіграли заміни. Вийшов на заміну албанець Фредерік Висів не зміг відчути нитку гри і упустив свого штрафного вийшов на заміну француза Антуана Гризманна, який замкнув передачу і відправив перший м'яч у сітку воріт гостей, на останній хвилині основного часу. На п'ятій доданій хвилині, грубою помилкою в обороні Албанії скористався Дімітрі Пайє, зробивши рахунок 2-0.

Франція - Албанія - 2:0

Голи - Антуан Грізманн, 90, Дімітрі Пайє, 90+5

Франція: Уго Льоріс, Аділ Рамі, Бакарі Санья, Лоран Кошельни, Патріс Евра, Блез Матюіді, Дімітрі Пайє, Н'Голо Канті, Антоні Марсьяль (Поль Погба, "46), Олів'є Жиру (Андре-П'єр Жиньяк, "77), Кінгслі Коман (Антуан Грізманн, "69)

Албанія: Этрит Беріша, Мегрим Маврай, Арлинд Айєті (Фредерік Висів, "85), Элсейд Хюсай, Амір Абраши, Ансі Аголли, Ледьян Мемушай, Анді Ліла (Одисе Роші, "72), Буримо Кукели (Таулант Джака, "74), Эрмир Леняни, Армандо Садка

Попередження: Н'Голо Канті, 88. - Буримо Кукели, 56. Амір Абраши, 82.

Після двох матчів групового раунду Євро-2016 збірна Франції отримала максимум балів - 6, забезпечивши цим собі 100%-ий вихід з групи, маючи матч в запасі.