Євро-2016: Португалія вперше перемогла на чемпіонаті

Збірна здобула перемогу незважаючи на відсутність Роналдо

Збірна Португалії в овер-таймі перемогла збірну Франції з рахунком 1:0, - повідомляє "ДС".

Португальці вперше в історії стали переможцями Чемпіонату Європи.

Як відзначає "Сегодня", натхненні "Марсельєзою", виконаної кількома десятками тисяч, французи дуже активно почали фінал.

Спочатку Сіссоко пробив з-за штрафного вище воріт. Потім у Гризманна м'яч звалився з ноги в самий відповідальний момент і той не влучив у ближній кут.

Потім той же Грізманн головою пробив під поперечину, де Руї Патрісіу в ефектному стрибку дістав м'яч.

Але головною подією стартових хвилин став фол Пайє на Роналду. Важко сказати, чи це була навмисна гра чи просто збіг обставин, але француз врізався в коліно Кріштіану. Португальцю надали допомогу, він спробував грати, але незабаром сів на газон. Друга спроба лікарів реанімувати легенду теж не увінчалася успіхом. Кріштіану перемотали коліно, але він пробігав всього пару хвилин. І поле цього разу вже залишив на ношах. На 25-й хвилині Роналду замінив Куарежма.

Після цього темп матчу помітно впав. Португальці в основному захищалися, французи нічого небезпечного в атаці створити не могли.

Другий тайм розпочався так само мляво, як і закінчувався перший. Вперше схопилися за голову вболівальники лише на 66-й хвилині. Після навісу Грізманн з лінії воротарського головою пробив вище воріт.

Другий небезпечний момент створили господарі на 75-й хвилині, коли вивели на удар з гострого кута Жиру, той вистрілив низом, але Руї Патрісіу встиг зреагувати і відбити м'яч.

Португальці створили небезпеку на 80-й хвилині. Куарежма пробив під поперечину і Льоріс ледве дістав м'яч, потім Нані пробив через себе, але вже у руки воротарю.

А на другій компенсованій хвилині Жиньяк повинен був принести трофей Франції. Накрутив захисників, він пробив з самого кута воротарського майданчика у штангу!

У першому додатковому таймі найкращий момент був у Португалії. На 104-й хвилині після подачі з кутового Едер головою пробивав, але Льоріс дістав м'яч.

Другий додатковий тайм також здорово почали португальці. На 108-й хвилині Геррейру зі штрафного влучив у поперечину, а через хвилину рахунок був відкритий. Едер дальнім ударом влучив точно в кут.