• USD 39.4

Євро-2016: збірна Уельсу відправила додому бельгійців

Матч завершився з рахунком 3:1

У п'ятницю, 1 липня, на стадіоні в Ліллі завершився черговий матч Євро-2016. Збірна Уельсу впевнено обіграла Бельгію з рахунком 3:1, - повідомляє "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Уельс - Бельгія 3:1

Голи: Вільямс, 30, Робсон-Кану, 55, Воукс, 86 - Наинголлан, 13

Збірна Уельсу: Хеннессі, Гантер, Тейлор, Девіс, Честер, Вільямс, Аллен, Ремзі (Коллінз, 90), Бейл, Ледлі (Кінг, 78), Робсон-Кану (Воукс, 80).
Збірна Бельгії: Куртуа, Менье, Алдервейрелд, Денайер, Ж. Лукаку (Мертенс, 76), Вітсель, Наингголан, Карраско (Феллаїні, 46), Де Брюйне, Азар, Р. Лукаку (Бачуайи, 83).

Як зазначає РБК-Україна, стартові хвилини матчу не вселяли оптимізму - команди почали дуже обережно і повільно. Швидше оклигав гравці збірної Бельгії, що дозволило їм взяти ініціативу в свої руки. Одна з позиційних атак бельгійців завершилася чудовим дальнім ударом Наинголлана, відобразити який Хеннессі не зміг.

Ближче до середини тайму Уельс почав підтискати Бельгію на чужій половині поля, при цьому без небезпечних моментів. Гол стався завдяки кутовому - Ремзі подав, Вільямс виграв позицію і пробив повз Куртуа. Гол окрилив валлійців, які контролювали м'яч до кінця тайму.

Початок другого тайму знову залишився за бельгійцями. Підопічні Вильмотса контролювали м'яч, але атаки не були складними для захисників Уельсу. Зате валлійці свій момент використали стовідсотково - на 55 хвилині Робсон-Кану отримав м'яч в чужій штрафній і спокійно переграв Куртуа.

Після забитого гола Уельс сів на свою половину поля, дозволивши Бельгії атакувати. Третій гол був забитий в результаті контратаки, який вийшов на заміну Воукс головою замкнув навіс з правого флангу.