• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9

Євро-2016: збірна України програла другий матч Північної Ірландії

Україна зазнала другої поразки поспіль і залишається на останньому місці в групі З

У четвер, 16 червня, на Євро-2016 у групі С був зіграний матч між збірними України і Північної Ірландії. Як повідомляє "ДС", гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь Північної Ірландії.

Перший м'яч у грі був забитий на початку другого тайму. На 49-й хвилині після подачі Норвуда Гарет Маколі втік від Хачереді і головою переправив м'яч у сітку воріт Пятова.

А на шостій компенсованій хвилині українці пропустили другий м'яч. Після прострілу пробиває Гарет Маколі, після чого П'ятов відбив м'яч перед собою, а на добиванні круглого у сітку наших воріт вбив Найл Макгинн.

Україна - Північна Ірландія 0:2

Голи: Маколі, 49, Макгинн, 90+6

Україна: Пятов - Шевчук, Ракицький, Хачеріді, Федецький - Степаненко, Сидорчук (Гармаш, 76) - Коноплянка, Коваленко (Зінченко, 83), Ярмоленко - Селезньов (Зозуля, 71)

Північна Ірландія: Макговерн - Д. Еванс, Маколі, Кэткарт, Х'юз - Даллас, Норвуд, Девіс, К. Еванс (Макнэйр, 90+3), Уорд (Макгинн, 69) - Вашингтон (Мадженнис, 84)

Попередження: Селезньов, Сидорчук - Уорд, Даллас, Д. Еванс

Таким чином, Україна зазнала другої поразки поспіль і залишається на останньому місці в групі С.