• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Євросоюз готовий співпрацювати з новою адміністрацією Байдена, — Боррель

Реклама на dsnews.ua

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель привітав колишнього віцепрезидента США Джо Байдена і сенатора Камалу Харріс з обранням на пост президента і віцепрезидента США

Про це Боррель сказав 11 листопада в Європарламенті в Брюсселі, передає "ДС" з посиланням на сайт Європейської служби зовнішніх зв'язків.

"Не секрет, що за останні чотири роки в наших відносинах все ускладнилося. Я з нетерпінням чекаю можливості повернутися до відвертого діалогу — ну, діалог завжди був відвертим ... Перш за все я думаю, що ми повинні вітати чітку прихильність обраного президента Байдена відновленню єдності і поваги демократичних норм і інститутів і роботі з союзниками на основі справжнього партнерства", — сказав він.

Боррель назвав пріоритетні напрямки співпраці між США і ЄС, серед яких, зокрема, робота в рамках ООН, захист прав людини, "усунення труднощів" в роботі Світової організації торгівлі, боротьба з коронавірусною інфекцією COVID-19 і інше.

"Ви можете бути впевнені, що ми готові співпрацювати з новою адміністрацією, але для цього нам потрібно дочекатися 20 січня. Оскільки, як ви дуже добре знаєте, попереду досить довгий перехідний період, будемо сподіватися, що він не буде різким", — сказав Боррель .

    Реклама на dsnews.ua