• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Facebook почав позначати підконтрольні Кремлю російські ЗМІ (ФОТО)

Соціальна мережа Facebook почала маркувати акаунти російських ЗМІ, підконтрольні державі. Мітки вже з'явилися у видань "РИА Новости", Russia Today (RT), Ruptly і Sputnik

Facebook
Facebook / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні соцмережі, передає "ДС".

Зокрема, видання позначаються міткою у вигляді підпису: "Це видання контролюється державою Росія".

У Facebook пояснили, що підконтрольними державі ЗМІ вважаються ті видання, які знаходяться під частковим або повним редакційним контролем влади.

"Щоб виявляти такі ЗМІ, компанія Facebook проводить дослідження і застосовує спеціально розроблену систему оцінювання", — йдеться в повідомленні.

Виявляють такі ЗМІ за допомогою "визначень і правил" соцмережі, перевіряючи власників, керівників, джерела фінансування та процеси, які допомагають забезпечувати незалежність редакційної політики.

"У розділі прозорість сторінки організації, яку ми визначили як контрольовану державою, з'явиться відповідна позначка. Ми будемо на постійній основі привласнювати такі мітки організаціям по всьому світу", — додали в компанії.

Нагадаємо, раніше Twitter позначав спеціальними відмітками твіти президента США Дональда Трампа з неточною інформацією щодо результатів виборів глави держави, результати яких він вважає сфальсифікованими.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua