• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Facebook по-тихому створює голосового помічника

Реклама на dsnews.ua
Facebook в секретному режимі створює голосового помічника

Витік даних про новий продукт виявив програміст Блейк Цузаки - він знайшов натяки на голосового помічника в останній версії мобільної програми Facebook, повідомляє "ДС" з посиланням на Business Insider.

Згідно з отриманими даними, голосовий помічник буде виконувати традиційні завдання: шукати інформацію, робити різні пропозиції користувачеві, наприклад, оцінювати ймовірність виграшу тієї чи іншої спортивної команди.

Цузаки каже, що вперше побачив в коді сліди голосового помічника у вересні. Зараз він законсервований і нефункціональний, але програміст каже, що йому вдалося змусити його виконувати деякі команди. У прес-службі Facebook подробиць не повідомили, однак зазначили, що поки в додатку немає активного голосового помічника і тести на обмеженій аудиторії також не проводяться.

Офіційно компанія завжди спростовувала повідомлення про роботу над голосовим асистентом. Але поінформовані джерела повідомляють, що створенням помічника займається новий підрозділ, який відповідає за споживчі технології.

Передбачається, що помічник розробляють для нового домашнього девайса від Facebook - проекту Aloha, який поєднає функції відеозв'язку і розумною колонки.
Очікують, що Aloha з'явиться в травні 2018 року. Пристрій має конкурувати з Amazon Echo і без потужного помічника це буде важко зробити.

    Реклама на dsnews.ua