• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Facebook закрив військовим у М'янмі доступ до своїх соцмереж

Компанія Facebook заборонила користуватися однойменною соцмережею, а також Instagram військовим, які вчинили переворот в М'янмі

Логотип Facebook
Логотип Facebook
Реклама на dsnews.ua

Заяву компанії наводить Reuters, передає "ДС".

"Події, що відбулися після перевороту 1 лютого, включаючи смертоносне насильство, прискорили необхідність цієї заборони", — цитує компанію видання.

Нагадаємо, 1 лютого військові Мʼянми відсторонили від влади цивільне керівництво держави на чолі з Аун Сан Су Чжі та оголосили надзвичайний стан, який триватиме протягом року. Колишній генерал і до цього дня віцепрезидент Мʼїн Све заявив, що виконуватиме роль перехідного глави держави. Втім, вся повнота влади належатиме керівнику збройних сил Мін Аун Хлайну. Поки діятиме надзвичайний стан, саме він буде головною особою держави.

Премʼєр Аун Сан Су Чжі та президент країни Він Мʼїн були заарештовані. Військові виправдовують свої дії заявами про маніпуляції на парламентських виборах у листопаді, на яких перемогла партія Су Чжі. Країни західної демократії, у тому числі США, засудили переворот у М’янмі.

Президент США Джо Байден підписав новий указ про "негайне запровадження санкцій" проти військового керівництва Мʼянми, що здійснило переворот в країні.

Так, під час розгону силовиками акції протесту в другому за величиною місті країни Мандалаї загинули двоє і постраждали щонайменше 20 осіб. Поліція застосовувала бойові патрони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua