• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Франція з 9 червня відкриється для українців: умови в'їзду досить жорсткі

Франція з 9 червня відкривається для українців: умовою вʼїзду є повна вакцинація виключно затвердженими ЕМА вакцинами та негативний тест на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Про це Укрінформу розповів керівник консульського відділу, перший секретар посольства України у Франції Микола Собко, передає "ДС".

Франція розділила всі країни на три зони. Україна перебуває у другій категорії (помаранчева).

"У разі, якщо громадянин України отримав дві дві дози однієї з визнаних вакцин у ЄС (Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson), то він зможе без будь-яких перепон відвідати Францію. У такому випадку громадянин України повинен мати підтвердження повної вакцинації однією з вищезгаданих вакцин (2 дози від Pfizer, Moderna, AstraZeneca або однієї дози від Johnson & Johnson). На жаль, французька сторона поки не анонсувала формат такого підтвердження (так званого «санітарного паспорта»), — заявив Собко.

«Якщо ж громадянин України не пройшов повної вакцинації однією з визнаних вакцин в ЄС, то він може в’їхати до Франції виключно за наявності крайньої нагальної необхідності та оформлення на підставі цього відповідного дозволу на в’їзд у Посольстві Франції в Україні», — наголосив консул.

У посольстві нагадали, що громадяни України – члени родин громадян Франції та їхні діти; ті, хто мають посвідку на проживання у Франції або довгострокову французьку візу з правом на проживання у Франції; студенти та пред’явники довгострокової візи «Passeport Talent»; медпрацівники, стажери та науковці, які в’їжджають у рамках боротьби з COVID-19; дипломати та члени їхніх родин можуть в’їжджати у Францію без необхідності отримання відповідного дозволу в посольстві Франції в України.

«Всі громадяни України, які належать до категорій осіб, яким дозволено в’їжджати у Францію, зобов’язані мати при в’їзді негативний тест на COVID-19, зроблений максимум за 72 години до в’їзду, та пройти по прибуттю самоізоляцію терміном сім днів. Особи, які пройшли повністю вакцинацію, звільняються від самоізоляції по прибуттю у Францію», — повідомили у дипломатичному представництві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua