• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Німеччина збирається доплачувати біженцям за повернення на батьківщину

Реклама на dsnews.ua
Уряд Німеччини хоче виплачувати додаткову премію шукачам притулку, які добровільно повернуться з ФРН на батьківщину

За даними міністерства внутрішніх справ, мігранти, які до 28 лютого візьмуть участь у програмі повернення, зможуть отримати додаткову підтримку "реінтеграції" на суму до 3 тисяч євро, передає "ДС" з посиланням на DW.

Відзначено, що зараз мігранти вже отримують за відмову від подальшого розгляду заявки на притулок справи у ФРН за 1200 євро на людину, старшого 12 років, і за 600 євро на дитину.

"Якщо до кінця лютого ви погодитеся на добровільне повернення, то зможете отримати, крім стартової допомоги, ще й фінансову допомогу на житло в країні походження в перші 12 місяців", - повідомив 3 грудня 2017 року міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр.

Зокрема, за його словами, ці гроші можуть бути надані на оплату оренди, будівництво або ремонт житла, обладнання для кухні або ванної кімнати. При цьому одна особа може отримати суму до однієї тисячі євро, родина - до трьох тисяч євро.

Як повідомляється, зараз у Німеччині налічується близько 115 тисяч мігрантів, які отримали відмову в притулок, але залишилися в країні. У період з лютого по жовтень 2017 року тільки 8639 осіб отримали фінансову допомогу від уряду і добровільно покинули країну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада США прийняла рішення відмовитися від участі у глобальному договорі про міграції.

    Реклама на dsnews.ua