• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Глава МЗС Франції звинуватив Росію в постійній брехні щодо сирійського конфлікту

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро засудив Росію за «постійну брехню» про сирійському конфлікті

Як передає "ДС", про це повідомляє французька новинна радіостанція RFI.

За його словами, Москва стверджує, що бореться з тероризмом, але концентрується на Алеппо, в той час як угруповання "Ісламська держава" знову захопила Пальміри.

Еро заявив, що "глибоко шкодує" про невдачу російсько-американських переговорів у Женеві про врегулювання сирійського конфлікту. Він сказав, що переговори закінчилися провалом, оскільки Москва застосовує подвійні стандарти" і з російської сторони спостерігається "постійна брехня".

"З одного боку, (в Москві) кажуть: ми будемо вести переговори і домовимося про припинення вогню, а з іншого - що будемо продовжувати війну, і це - тотальна війна, щоб зберегти режим Башара Асада і взяти Алеппо, але якою ціною?" - заявив глава французької дипломатії в Брюсселі.

"До того ж Росія, яка заявляє про боротьбу з тероризмом, концентрує свої сили в Алеппо і залишає простір для бойовиків ІГ, які нині захоплюють Пальміру", - додав він.

В понеділок у Брюсселі відбувається зустріч міністрів закордонних справ 28 країн-членів Євросоюзу, на якій обговорюється сирійський конфлікт.

    Реклама на dsnews.ua