• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Глава МЗС ФРН виступив за продовження діалогу з Росією

Реклама на dsnews.ua

Діалог з Москвою необхідний для врегулювання міжнародних конфліктів, а в переговорах по Україні спостерігається прогрес

Про це міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив в інтерв'ю RedaktionsNetzwerk Deutschland, передає "ДС" з посиланням на DW.

У новому льодовиковому періоді у відносинах з Росією не може бути зацікавлений ніхто, підкреслив він.

"Ми сидимо за одним столом з росіянами в Раді Безпеки ООН, на берлінському процесі щодо врегулювання в Лівії і з питання про Україну. На всіх цих форумах мова йде про припинення воєн", — сказав дипломат.

Маас констатував, що в Україні та Лівії намітився прогрес, тому, за його словами, припинення діалогу з Москвою не буде.

"Занадто багато людей в світі залежать від того, щоб світова спільнота подбала про врегулювання цих конфліктів, в тому числі і шляхом діалогу з росіянами. В новому льодовиковому періоді в німецько-російських відносинах не може бути зацікавлений ніхто", — підкреслив глава МЗС ФРН.

Хайко Маас вказав, що отруєння Олексія Навального є грубим порушенням міжнародного права, яке вимагає швидкої і чіткої європейської відповіді.

"На жаль, у Німеччині є й інші конфліктні теми з Москвою, наприклад, вбивство в Тіргартені і хакерська атака на бундестаг. Наші відносини з Росією залишаються складними", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров скасував візит до Німеччини, який був запланований на 15 вересня, через зміну графіка його німецького колеги Хайко Мааса.

    Реклама на dsnews.ua