• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Глава SpaceX і Tesla відзначив видатні заслуги українського конструктора

Реклама на dsnews.ua

Мільярдер, винахідник і філантроп Ілон Маск поспілкувався з родичами українського конструктора Сергія Корольова, якого вважає одним з найкращих фахівців у космічній галузі

Про це сам Маск написав у своєму Twitter, передає "ДС".

"Я розмовляв з сім'єю Корольова сьогодні. Він був одним з кращих", — написав Маск.

Він також додав прізвище конструктора українською та російською мовами: Корольов/Королёв.

Онук конструктора Андрій підтвердив російським ЗМІ факт розмови і розповів, що їхня сім'я запросила американського бізнесмена в Москву. Маск же, у свою чергу, запросив їх на заводи SpaceX і побувати на одному з наступних запусків ракети, як тільки відновиться авіасполучення.

"Ми розмовляли 20 хвилин, у спілкуванні він приємний, дуже веселий, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він з величезною повагою ставиться до пам'яті мого дідуся, вважає його одним із великих інженерів і видатних людей свого часу", — розповів онук конструктора.

Видатний український і радянський вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор Сергій Павлович Корольов народився 30 грудня 1906 р. (12 січня 1907 р.) в Житомирі. Він вважається основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом була запущена перша міжконтинентальна балістична ракета, перший штучний супутник Землі, здійснений перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

    Реклама на dsnews.ua