• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Держдеп констатував втручання росії у справи України на "дуже високому рівні"

Уряд РФ активно намагається втрутитися у внутрішні українські справи, в тому числі в президентські і парламентські вибори в 2019 році
Держдепартамент США констатував втручання росії у справи України на "дуже високому рівні"Фото: pravda.com.ua
Держдепартамент США констатував втручання росії у справи України на "дуже високому рівні"Фото: pravda.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив високопоставлений представник Держдепу США під час брифінгу у вівторок, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми бачимо помітне зростання - вже на дуже високому рівні - втручання Росії у внутрішні справи України", - підкреслив дипломат, відповідаючи на питання, як Вашингтон оцінює намір РФ втрутитися в майбутні українські вибори.

"Думаю, що росіяни - і я повинен назвати конкретно російський уряд, тому що вважаю, що ці рішення виходять від Путіна - сприймають Україну як дуже вразливу мета і намагаються різними способами підірвати довіру до демократичних інститутів", - сказав співробітник зовнішньополітичного відомства США.

У зв'язку з цим він заявив про високий рівень кіберактивність РФ.

За його словами, Держдеп забезпечив велику практичну підтримку Україні, в тому числі у сфері посилення кібер-захисту.

"Отже, ми щодня працюємо з українською стороною, щоб зробити Україну та її установи більш стійкими до цих нападів", - зазначив представник Держдепу.

Раніше, нагадаємо, Держдеп закликав європейських союзників проявити більшу активність в контексті російської агресії в районі Керченської протоки.

    Реклама на dsnews.ua