• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Греція слідом за Кіпром заявила про готовність лікувати туристів від коронавіруса

Реклама на dsnews.ua
У Греції, яка відкривається для туристів деяких країн з 15 червня, готові безкоштовно лікувати гостей країни, у яких під час відпочинку буде виявлений коронавірус

Про це повідомив в інтерв'ю ТАСС керуючий директор компанії "Tez Tour Греція" Дімітріс Харитидис, передає "ДС".

Харитидис зазначив, що для лікування за гроші грецького бюджету туристу не потрібно купувати спеціальну страховку. У разі нездужання хворого заберуть до лікарні. Правда, поки незрозуміло, чи будуть вводити карантин для готелів, де виявлять заражених.

"Передбачалося, що члени сім'ї хворого будуть переміщені в карантинний готель, де в них будуть взяті аналізи. Якщо у них будуть позитивні результати, то їх теж направлять у лікарню, якщо негативні - повернуть назад в готель. Але зараз кажуть, що, швидше за все, будуть робити по-іншому: їх будуть переміщати просто в інший номер готелю, і вони перебуватимуть на карантині в тому ж самому готелі", - розповів Харитидис.

Якщо прилетів турист затримається в Греції з-за хвороби довше покладеного терміну, то повторне бронювання квитка буде лежати на ньому.

"Держава оплачувати це не буде. Його квиток згорить, і треба буде його поміняти. А лікування та проживання бере на себе грецьке держава", - зазначив представник турфірми.

За його словами, у готелях гостям запропонують шведський стіл. Тільки страви розмістять за плексигласом, і не можна буде самим брати їжу. Порції буде розкладати спеціальний співробітник. Що стосується системи All inclusive (все включено), то зараз туристам заборонили брати самим розливні напої - їх теж будуть подавати. При цьому можна буде самостійно вибирати напої в пляшках.

Нагадаємо, раніше Кіпр зобов'язався покривати витрати туристів, хворих коронавірусом під час відпочинку в країні.

Як повідомляла "ДС", тим часом Чорногорія заявила про перемогу над коронавірусом. Хорватія, Албанія, Словенія і Чорногорія 27 травня відкрили свої кордони для мандрівників.

    Реклама на dsnews.ua