• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Грібаускайте поскаржилася генсеку ООН на білорусько-російські навчання

Реклама на dsnews.ua
Президент Литви Даля Грібаускайте на зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттеришем висловила стурбованість білорусько-російськими військовими навчаннями Захід-2017"

Грібаускайте розповіла Гуттеришу, що про агресивний і наступальний характер навчань "Захід-2017" свідчать моделювання реального конфлікту з країнами - членами НАТО, приховування даних про масштаб і сценарії навчань, дислокація військовослужбовців і тактичного озброєння, неконвенціональні дії, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент Литви наголосила, що сконцентроване в Калінінградській області Росії ядерна зброя, артилерія і ракети здатні досягти "навіть Лісабона" (Португалія).

Нагадаємо, навчання збройних сил Білорусі і Росії "Захід-2017" розпочалися 14 вересня. На території Білорусі задіяні полігони Лепельский, Борисовський, Лосвидо, Осиповичский, два полігону ВПС і військ ППО - Ружанскій і Домановський, а також дві ділянки місцевості у Вітебській області - Дретунь і Глибоке. У Росії навчання пройдуть на полігонах Лужский, Струги Червоні та Правдинський в Калінінградської, Ленінградської і Псковської областях.

Президент Росії Володимир Путін прибув в Ленінградську область на навчання "Захід-2017".

    Реклама на dsnews.ua