• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Грузія "категорично" відкинула китайську вакцину, на яку розраховує Україна

Реклама на dsnews.ua

МОЗ Грузії "категорично не розглядає" питання закупівлі вакцини від коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac

Про це заявила глава відомства Катерина Тікарадзе, передає "ДС" з посиланням на Ехо Кавказу.

"Що стосується вакцин, то ми говоримо про вакцини Pfizer і AstraZeneca. Китайська вакцина не має достатньо інформаційного матеріалу і надійності на цей період, тому МОЗ на даному етапі категорично не розглядає впровадження китайської вакцини", — пояснила Тікарадзе.

Вона зазначила, що Грузія отримала підтвердження від платформи COVAX про постачання вакцини Pfizer для медперсоналу. За словами Тікарадзе, вже йде інтенсивна підготовка до вакцинації.

Нагадаємо, 12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що якщо ефективність китайської вакцини проти коронавірусу буде менше 70%, компанія-виробник компенсує Україні все кошти, витрачені на її закупівлю.

    Реклама на dsnews.ua