• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ходорковський запропонував посадити Кадирова в клітку

Реклама на dsnews.ua
У РФ налякана влада вирішила налякати суспільство, заявив екс-глава ЮКОСа

Російський опозиціонер, екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський закликав
Президент РФ Володимир Путіна повинен тримати в клітці главу Чечні Рамзана Кадирова, заявив російський опозиціонер, екс-глава ЮКОСА Михайло Ходорковський, передає "ДС", з посиланням на повідомлення фонду "Відкрита Росія".

"Вже протягом тижня з гидливістю спостерігаю за піар-активністю путінського васала і його "героїв Росії". Тиждень - забагато для чергової персональної дурниці путінського "домашнього улюбленця". Забагато, щоб не сприймати це як послання від його господаря. Послання всім нам, не згодних з тим, що відбувається в країні. Таких уже чимало, а стає все більше з-за очевидної розвалу системи управління країною і наступного за нею економічної кризи", - пише Ходорковський.

За його словами, налякана влада вирішила налякати суспільство. Передбачувано і небезпечно.

"Ті, хто віддав чеченський народ в уділ бандитам, ті хто вважає, що можна дозволити цим бандитам диктувати свої закони російському суспільству, дуже ризикують. Ще пара таких нерозслідуваних вбивств - й бар'єр, що відокремлює країну від збройного протистояння, буде пройдено, а неможливі раніше спілки - створені. Небезпечних "улюбленців" тримайте в клітці або приготуйтеся відповісти за наслідки", - пише Ходорковський.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua