• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Найгірші 90 секунд в моєму житті": порноакторка описала секс з Трампом

Порноакторка Стефані Кліффорд, що відома під псевдонімом Стормі Деніелс, знову розповіла, як займалася сексом з 45-м президентом США Дональдом Трампом

Стормі Деніелс
Стормі Деніелс
Реклама на dsnews.ua

Про це акторка рассказала на подкасті Mea Culpa (Моя вина — лат.), що веде колишній адвокат Трампа Майкл Коен, передає "ДС" з посиланням на британський таблоїд Metro.

Секс з Трампом 41-річна жінка описала, як "гірші 90 секунд в її житті" і додала, що інтимна близькість з одруженим бізнесменом змусила її "зненавидіти саму себе".

Нагадаємо, Кліффорд написала книгу про своє життя і деталі зустрічей з Трампом, яка називається "Повне розкриття" (Full Disclosure), і надійшла у продаж 2 жовтня 2018 року.

У книзі Стормі Деніелс заявляла, що її сексуальні стосунки з Трампом почалися в 2006 році під час турніру з гольфу на озері Тахо, тобто через рік після одруження Дональда Трампа зі своєю дружиною Меланією, яка народила йому сина Беррона.

Трамп з Деніелс (фото зліва) і Трамп з дружиною Меланією (фото праворуч)
Трамп з Деніелс (фото зліва) і Трамп з дружиною Меланією (фото праворуч)

Після знайомства Трамп запросив Стормі на вечерю в номер свого готелю The Beverly Hills. Нібито, щоб обговорити її участь в реаліті-шоу "Учень", яке Трамп вів з 2004-го по 2015-й рік.

Під час вечері Стормі вийшла в туалет, а коли повернулася практично оголений Трамп сидів на ліжку.

"Я просто завмерла і не знала, що сказати. Він роздягнувся до нижньої білизни і влаштувався на краю ліжка, намагаючись з усіх сил, але зовсім невдало, зобразити із себе (кіноактора — "ДС") Берта Рейнольдса. Я відійшла в сторону, а він встав і сказав: "Це твій шанс". Я запитала: "Що?". А він: "Ти повинна показати мені, як сильно цього хочеш. Або просто хочеш повернутися жити в трейлерний парк?"", — цитує жінка слова Трампа.

Після цього Стормі зайнялася сексом з майбутнім президентом США.

Рік по тому, в липні 2007 року, Трамп організував їхню другу зустріч "з приводу телешоу" — і знову в бунгало готелю Beverly Hills. Замість ділової розмови бізнесмен кілька годин показував акторці передачу каналу Discovery про акул, а потім дав зрозуміти, що хоче інтимної близькості.

Деніелс відмовилася, попросила зателефонувати їй, коли будуть новини щодо її участі в "Учні", і пішла. Через місяць Трамп їй передзвонив і сказав, що в шоу її не взяли.

На початку березня 2018 року вона заявила, що подає в суд на Трампа, оскільки хоче анулювати угоду про нерозголошення інформації про сексуальні стосунки з ним.

У лютому того ж року Коен підтвердив, що він особисто і з власних коштів заплатив акторці 130 тисяч доларів в жовтні 2016 року, напередодні президентських виборів в США. Коли зірка фільмів для дорослих почала розповідати всім про те, що сталося, почалося офіційне розслідування.

Трамп і далі заперечував факт передачі грошей. У 2018 році Коена засудили до трьох років ув'язнення за порушення виборчого законодавства і брехню Конгресу.

На подкасті Коен вибачився перед своєю гостею, сказавши, що заподіяв їй непотрібний біль", організовуючи виплату грошей.

    Реклама на dsnews.ua