• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Іноземцев: Сектант-методолог Кирієнко вже почав створювати проблеми Путіну

Реклама на dsnews.ua
Заступник керівника адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко здатний принести Росії досить серйозні проблеми

За його словами, Кирієнко - людина, "який може принести досить серйозні проблеми на високих посадах, так як має трохи дивне уявлення про реальність, будучи близький до своєрідної секті методологів". Вони в Україні відомі тим, що проводили виборчу кампанію Арсенію Яценюку в 2010 році, додав Іноземцев.

"Методологи-своєрідна група, якась відрижка дискусійної групи часів СРСР, яку створював філософ Георгій Щедровицький. Там ідеї близькі до полуфашизму - ідея про можливості маніпулювання свідомістю, програмування суспільства; бродять думки про те, що є великі люди, а є натовп, якої можна зневажати. Вважається, що треба створювати хитрі зразки дискурсу, зачаровувати натовп і управляти нею, а також окремими особами. Методом впровадження подібних ідей виступають психологічно-ситуативні тренінги. Перед людьми ставлять якусь проблему, створюють для них штучні складності, продукують проблеми і смисли, намагаються вийти з проблем. Головне завдання - нагромадження смислів, що дозволяє приховати реальну порядку денного, пустити виборця по помилковому сліду", - сказав Іноземцев.

Він також додав, що "методологи" презентують себе як фахівці в обробці громадської думки. "Я стикався з ними під час кампанії Михайла Прохорова в "Правом справі" у 2011 році. Якщо Яценюка вони в підсумку виставили в стилі "мілітарі", то Прохорову ліпили образ фразами Маяковського і стилем газети "Известия" 1920-х років, стверджуючи, що кандидат проведе нову "сталінську індустріалізацію". В обох випадках все схоже на марення".

"Кирієнко - один з методологів". Ось він повернувся в Кремль і почалися рухи в напрямку створення проблем, які будуть (швидше за все) вирішуватися. Наприклад, Верховний суд виправдав Олексія Навального та допустив його до виборів. Якщо це їх план, то буде весело. Навальний - людина "без гальм", і, якщо їм вирішили так "підсвітити" президентську кампанію 2018 року, кремлівська політика може піти в рознос. Навіщо Кирієнко там? Я не розумію. На мій погляд, це глибоко деструктивний діяч. В'ячеслав Володін був прекрасною людиною на своєму місці", - вважає Іноземцев.

    Реклама на dsnews.ua