• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Іспанія виставила війська проти нелегалів з Марокко

Влада Іспанії направила військових на кордон з Марокко, щоб зупинити потік нелегальних мігрантів з Північної Африки

Реклама на dsnews.ua

Мігранти проникали в іспанська анклав на північному узбережжі Африки — Сеуту, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За даними Reuters, нелегали проникали в анклав вплав і перелазячи через паркан проникли близько 8 тисяч нелегальних мігрантів, в тому числі близько 1,5 тисячі дітей. На пляжах анклаву з'явилися бронетранспортери, а солдати і поліцейські розганяли мігрантів, які заполонили вулиці міста і намагалися влаштувати безлади.

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес на тлі напливу нелегальних мігрантів скасував свій візит до Парижа і відправився до Сеути. Він назвав те, що відбувається, "новою серйозною кризу" для Європи і пообіцяв негайно відновити порядок в ситуації загострення відносин з Марокко.

Іспанським військовим і поліції вдалося відправити назад до Марокко близько 4 тисяч мігрантів. За словами місцевої влади, вони мають намір продовжувати повертати на батьківщину тих, хто нелегально перетинає кордон.

Королівство Марокко відкликало свого посла в Іспанії Каріму Беняіш для консультацій на тлі міграційного кризи на кордоні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua