• USD 39.3
  • GBP 49.3

Іспанська "Севілья" втретє поспіль стала чемпіоном Ліги Європи

Українець Євген Коноплянка весь матч просидів на лаві запасних іспанців

Іспанська "Севілья" в Базелі обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3:1 і стає переможцем другого за престижністю клубного футбольного турніру Європи, передає "ДС" з посиланням на "Лига.net"

Англійський клуб першим відкрив рахунок - удар Старріджа в дальній від воротаря кут воріт наблизив команду до кубка. Однак після перерви іспанці зібралися і тричі вразили ворота британців: на першій хвилині другого тайму стир Гамейро відновив паритет, потім пішли два голи капітана Коку на 64-й і 70-й хвилинах зустрічі, які і принесли андалусійцам перемогу.

Як результат - впевнена перемога "Севільї" - 3:1 і кубок Європи залишається в Іспанії.

Слід зазначити, що іспанська команда втретє поспіль виграє Лігу Європи. У сезоні 2013/2014 "Севілья" по пенальті обіграла лісабонську "Бенфіку", а в минулому році їм з великими труднощами вдалося здолати дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 3:2.

Українець Євген Коноплянка у перемозі своєї команди не брав участь - тренер його так і не випустив на заміну.