• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

З банку в Санкт-Петербурзі "ввічливі грабіжники винесли мільярд рублів

Реклама на dsnews.ua
Злочин було продумано до дрібниць

У Санкт-Петербурзі з банку викрали мільярд рублів (300 мільйонів гривень), повідомляє "ДС" з посиланням на "Фонтанка.ру".

Філія кредитної організації прийшов клієнт з підробленим паспортом. Його проводили до орендованої комірці, після чого він пов'язав магазину і дочекався спільників, які зайшли в банк з чорного входу. За п'ять-сім хвилин зловмисники спустошили 134 осередку.

В цілому вони витратили на злочин не більш півгодини, працювали дружно і акуратно. Грабіжники могли забрати набагато більше, але в сумки пачки грошей не поміщалися, а засовувати їх за пазуху, ймовірно, було б несолідно.

Пов'язаної операціоністки залишалося лише спостерігати, як на її очах викрадають величезну суму. Цікаво, що інші співробітники банку нічого не підозрювали про те, що відбувається і продовжували спокійно працювати. Порушено кримінальну справу за статтею "Грабіж".

За даними інтернет-видання, клієнти "Промсвязьбанка" зберігали в орендованих сейфах десятки мільйонів рублів і дізналися про те, що трапилося зі ЗМІ. Документи на оренду осередків висунули понад 20 осіб з 134. Вони домагаються від керівництва фінансової установи та поліції визнати їх потерпілими.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua