• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Через мігрантів Австрія почала відгороджуватися від Італії стіною

Реклама на dsnews.ua
Основні роботи проводяться на перевалі Бреннер, через який йде основний потік мігрантів

Австрія почала будівництво стіни на кордоні з Італією для обмеження потоку мігрантів, які пробираються з цієї країни. За словами австрійських поліцейських, вони вже приступили до заливання бетону для фундаменту залу реєстрації мігрантів, а також опор огорож, передає "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

Основні роботи проводяться на перевалі Бреннер, через який йде основний потік мігрантів з Італії до Австрії.

Будівництво огорожі планується завершити до літа. За оцінками австрійських чиновників, найближчим часом мігранти усвідомлюють, що "балканський маршрут" через Грецію, Македонію та Сербії остаточно закрився, і почнуть шукати альтернативні шляхи.

Спорудження стіни на перевалі Бреннер вже розкритикувала Європейська комісія. Однак офіційна Відень заявила, що зведення паркану проти мігрантів - це політична необхідність.

5 квітня міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт закликав направити німецьких поліцейських на італо-австрійську границю, щоб допомогти місцевим силам правопорядку утримати ситуацію під контролем.

Після того, як Словенія, Хорватія, Сербія, Македонія, Болгарія за підсумками саміту ЄС - Туреччина оголосила про закриття кордонів для мігрантів з Близького Сходу, основний їх потік пішов через Італію. Переселенці намагаються проникнути до Австрії, а звідти потрапити в Німеччину. Один з основних маршрутів проходить через альпійський перевал Бреннер. У неділю, 3 квітня, там сталися сутички між австрійськими солдатами і поліцейськими і сотнями протестувальників з Італії, Австрії та Німеччини, які вимагають відкрити кордон для мігрантів. В результаті було поранено 15 осіб.

Як раніше повідомляла "ДС", Греція депортувала в Туреччину другу групу мігрантів.

    Реклама на dsnews.ua