• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Видавці Financial Times і The Guardian вирішили заощадити на співробітниках

Реклама на dsnews.ua
Посібник Financial Times не дотримується зобов'язання по пенсіях, в The Guardian очікуються звільнення

Співробітники редакції британської газети Financial Times готуються вийти на 24-годинний страйк, повідомили у вівторок в профспілці журналістів Великобританії, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

Страйк відбудеться наступного тижня, точний день поки не визначений.

Журналісти протестують проти того, що керівництво видання не виконало свої зобов'язання по пенсіях після продажу газети японському медіа-холдингу Nikkei.

Таким чином, редакція Financial Times вийде на страйк вперше за 30 років, відзначають європейські ЗМІ.

У той же час, інша знаменита британська газета The Guardian, планує скоротити операційні витрати на 20%, а також розгляне можливість введення оплати за читання деяких матеріалів на інтернет-сайті видання, передає "РИА Новости".

Видавці були змушені піти на заходи жорсткої економії після падіння замовлень на розміщення реклами, обсяг якої на сторінках газети останнім часом знизився на чверть.

Крім іншого, якщо вірити їхнім колегам з Times, керівники The Guardian також мають намір звільнити близько сотні співробітників.

У свою чергу, співробітники припускають, що з метою економії газета може навіть залишити свою історичну будівлю в центрі Лондона.

Криза в редакції The Guardian, як, втім, і в багатьох інших друкованих ЗМІ, обумовлене не тільки зниженням купівельної активності у читачів, але і втратою рекламодавців, змушених економити свої ресурси.

За підрахунками експертів, обсяг замовлень на розміщення реклами у The Guardian знизився як мінімум на чверть.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", про продаж газети Financial Times холдингу Nikkei стало відомо влітку минулого року. Колишній власник, видавництво Pearson Plc. продав свою частку за 844 мільйони фунтів стерлінгів ($1,3 мільярда).

    Реклама на dsnews.ua