• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Ізраїль почав випробування вакцини від коронавируса на добровольцях

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні, 1 листопада, в Ізраїлі починається новий етап створення вакцини від коронавируса — випробування препарату на людях

Про це йдеться в повідомленні агентства Reuters, передає "ДС".

Спочатку в дослідженні візьмуть участь 80 добровольців, а в грудні число буде збільшено до 960 чоловік. Якщо ці випробування будуть успішними, третій етап за участю 30 тисяч добровольців запланований на квітень/травень.

"Ми на останньому етапі", — сказав Шмуель Шапіра, генеральний директор Ізраїльського інституту біологічних досліджень.

Інститут, який перебуває під наглядом Міністерства оборони, почав випробування вакцини BriLife на тварин в березні і тиждень тому оголосив, що отримав схвалення регулюючих органів для переходу на наступний етап.

Шмуель Іцхакі, глава відділу біології інституту, сказав агентству Reuters, що, якщо все піде добре, вакцина зможе досягти населення в цілому до кінця наступного літа.

Обмеження в Ізраїлі з населенням 9 мільйонів чоловік поступово знімаються після неухильного зниження кількості щоденних інфекцій. Першими в неділю в школу повернулися першокласники з першого по четвертий. Діти старше все ще навчаються вдома.

Уряд також схвалив поетапне відкриття підприємств і розважальних заходів. У п'ятницю Ізраїль повідомив про 674 нових випадки зараження — у порівнянні з піком понад 9 тисяч кілька тижнів тому. Повідомляється про 2541 смертельний результат під час пандемії.

Нагадаємо, уВсесвітньої організації охорони здоров'я підтвердили, що вакцинація від Covid-19 почнеться c середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua