• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ізраїль встановив дипломатичні відносини зі ще однією арабською країною

Реклама на dsnews.ua

Ізраїль встановив дипломатичні відносини з Бахрейном в рамках реалізації тристоронньої угоди про нормалізацію відносин, підписаної у Вашингтоні

Про це повідомляє ізраїльське видання Times of Israel, передає "ДС".

Переговори з підписанням угоди пройшли в Манамі (Бахрейн).

Заступник прем'єр-міністра Бахрейну Мухаммед бен Мубарак Аль Халіфа підтвердив прихильність короля Бахрейну Хамада бін Іси справі миру з Ізраїлем, але підкреслив, що його підхід "спрямований на активізацію зусиль щодо вирішення палестинського питання на основі рішення про дві держави.., що є ідеальним способом досягнення справедливого і всеосяжного миру в регіоні", йдеться в повідомленні МЗС Бахрейну.

Аль Халіфа додав, що Бахрейн розглядає мирний процес "як важливий крок для розширення відносин на благо країн і народів в регіоні".

"Ці бачення спрямовані на просування мирного процесу до більш позитивних перспектив, починаючи з захисту законних прав братнього палестинського народу відповідно до міжнародних правових резолюцій", — додав міністр закордонних справ Бахрейну Абдуллатіф бін Рашид аль-Заяні.

Як повідомляла "ДС", Ізраїль, Об'єднані Арабські Емірати і Бахрейн досягли домовленості про нормалізацію відносин і відповідна угода була підписана 15 вересня в США в присутності американського президента Дональда Трампа.

13 серпня Ізраїль і Об'єднані Арабські Емірати встановили дипломатичні відносини.

    Реклама на dsnews.ua